:

Kun je rondkomen van $ 200 per maand aan eten?

Justin Cornelisz
Justin Cornelisz
2025-11-15 15:33:52
Count answers : 6
0
Hij geeft 20 euro uit aan boodschappen. In totaal per maand, dus ongeveer vijf euro per week. Hij doet milieubewust boodschappen en maakt veel gebruik van Too Good To Go. Daarnaast hebben zijn ouders een eigen moestuin waar hij vaak wat van meekrijg. En hij gaat meestal aan het eind van de dag naar de markt om nog wat boodschappen op de kop te tikken voor minder. Dit uitje kan je flink wat geld besparen. Oh, en hij doet ook aan dumpsterdiven. Niet zo zeer om geld te besparen, maar omdat hij echt boos wordt als hij denkt aan de wereldwijde voedselverspilling. Al die mooie producten die aan het eind van de dag weggegooid worden, maar nog prima houdbaar zijn. Dat gaat er bij hem niet in. Hij doet er dan ook zijn best voor om zo gezond mogelijk te leven. Eten bestellen doet hij nooit, en uiteten komt maar een enkele keer voor. Sinds corona is dat denk ik twee of drie keer geweest.
Tycho van de Brink
Tycho van de Brink
2025-11-02 12:10:00
Count answers : 6
0
Als je alleen woont, ben je meestal tussen de €200 en €300 per maand kwijt aan boodschappen. Denk aan brood, groenten, zuivel en af en toe wat lekkers. Uiteraard verschilt dit per persoon. Het bedrag kan oplopen als je kiest voor luxere producten of vaak buiten de deur eet. Een stel is volgens het Nibud minimaal zo'n 500 euro per maand kwijt aan boodschappen.

Lees ook

Wat moet je elke dag eten om gezond te zijn?

Eet als tussendoortje vezel- en eiwitrijke producten, die geven je een verzadigd gevoel en langer en Lees meer

Wat is het goedkoopste voedsel?

Rijst, pasta, bonen en linzen zijn goedkope en voedzame basisproducten waarmee je talloze gezonde ma Lees meer